NuketechV2.0.
Ana Sayfa •Kuran •Dosya İndir •Hesabınız •Forumlar •İrtibat •Haber Arşiv •Mesajlarınız •Ara •Web Siteleri •Yardım •Ansiklopedi •Anketler
Hoş geldin, Misafir
Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Üyemiz olarak tema seçebilme, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.

Giriş
   Kullanıcıadı:
   Şifre:
Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu

Bugün: 0
Dün: 0
Toplam: 169

Şu An Bağlı:
Ziyaretçi:
Üye:
Toplam: 0

Yeni Kayıt
Kişisel Sayfanız
Çıkış

Yönetici

Şu ana kadar

6749143

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 2004

Site Hit
· Bugün

3644

· Dün

6055

Ortalama Hit
· Saatlik

65

· Günlük

1,320

· Aylık

40,173

· Yıllık

482,082

Server Saat
· Saat

23:24:33

· Gün

04 Apr 2020

· Saat Dilimi

+0300

Min/Max   SSS    Arama    Üye Listesi    Kullanıcı Grupları    Profil    Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun    Giriş
kodda belli bir alanı kontrol etmek

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    UGURTURAN Forum Ana Sayfası -> PHP Yardım
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DRX
Newbie
Newbie

MesajTarih: Sal Tem 28, 2009 12:14 pm    Mesaj konusu: kodda belli bir alanı kontrol etmek Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba, bir script yapıyorum ve bunun altına normal olarak copyright ekliyeceğim , bunun silinmemesi için ne gibi önlemler alabilirim ve Silindiği zaman uyarı nasıl veririm.

Silinmemesi gerçekten zor biliyorum ama en azından karmaşık bir hal aldırdım. base64 ile şifreleme yaptım ve en alta bastım.Bu değişken Silindiği zaman nasıl uyarı verebilirim.

Yada sizin önereceğiniz farklı bir yöntem var mış
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
ugurturan
Newbie
Newbie

MesajTarih: Cmt Ağu 01, 2009 10:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Buna niçin gereksinim duyuyorsunı

Zaten bir kod yazdıysan ve bu kodlarını birileri görecekse veya onlarla paylaşacaksan, ozaman zaten gerisi insanların vicdanlarına kalmış bir durumdur.

Ama kodları sadece sen kullanacaksan, ozaman zaten silinmesi mümkün değildir.

Yoksa benmi seni yanlış anlıyorumı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
DRX
Newbie
Newbie

MesajTarih: Cmt Ağu 01, 2009 7:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bir script yazdım ve bunu dağıtacağım , sadece istediğim copright bölümünün silinmemesi ama ilk mesaj?mda da dediğim gibi bunun imkansız oludıunu biliyorum.
Sizden istediğim smf yada bunun gibi sistemlerde copyright bölümü değiştirilince silince bir uyarı verir, "Lütfen eme?e sayg?" gb..

Yani bir değişkeni kontrol eder , bu php yapısında sizden yardım istiyorum.
Başa dön
ugurturan
Newbie
Newbie

MesajTarih: Pzr Ağu 02, 2009 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Madem öyle düşünüyorsun. Neden kodlarını şifrelemiyorsunı Zaten açık kaynak kod ile dağıtacaksan, ozaman sınırlamana gerek yok. Uyarı vermesini de istersen zaten onu da kırarlar.

Kodlarını ya şifrele yada açık kaynak olarak dağıt!

Ama mantıksız gidiyorsun. Haberin olsun.

Ama senin için araştırıyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
DRX
Newbie
Newbie

MesajTarih: Pts Ağu 03, 2009 8:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Siz benim ne demek istediğimi anlamadınız galiba, benim birşey sınırlardığım yok sadece copyright bölümünün silinmesinin yıldırıcı olmasını istiyorum, şuanda kullandığınız php-nuke nin telif satırını değiştirdiğinizde veya siildiğinizde altta uyarı verecektir. yada bunun gibi smf - vbulettin gibi sistemlerde aynı , bunlarda açık kaynak kodlu ama basit düzeyde html yada php bilenler copyright bölümünü kaldıramaz benim istediğim de bu sadece.
Başa dön
ugurturan
Newbie
Newbie

MesajTarih: Pts Ağu 03, 2009 7:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Anladım kardeşim. Bunun hakkında bilgim yok. Ama senin için araştırırım inş.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    UGURTURAN Forum Ana Sayfası -> PHP Yardım Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:   
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız